Ürünlerimiz

Evinizi böcek, sinek ve diger zararli canlilardan uzak tutmanin en iyi yolu girislerin önüne geçmektir.
Ilaçlar ve sinekleri uzak tutan cihazlar bir süre sonra is görmez. Ancak sineklerin evinize girisini önleyebilirseniz bu sorun büyük ölçüde ortadan kalkacaktir. Haserelerin olmadigi, ferah ve saglikli bir yasam alanina sahip olmanin en iyi yolu sineklik kullanmaktir.
Pvc sineklik ürünleri, pencerenin dis kismina ya da panjurlara yerlestirilerek kullanilir. Sineklerin geçemeyecegi kadar küçük delikler vardir. Üzerinde sik delikler oldugu için hava sirkülasyonunda herhangi bir sorun yaratmaz. Kaliteli bir pencere PVC sineklik alarak yasadiginiz yeri böceklerden uzak tutabilirsiniz.
Sineklik Çesitleri
PVC sineklikler malzemesine ve kullanim yerlerine göre farklilik gösterir. Sineklik çesitleri stor sineklik, menteseli sineklik, miknatisli sineklik ve sürme sineklik seklindedir. Sineklik türleri açilip kapanma sekillerine göre farklidir. Örnegin miknatisli sineklikler, çerçevelerinde bulunan miknatis yardimiyla pencerenin dis kismina yerlestirilir. Sürmeli sineklikler çerçevedeki sürgüler üzerinde aksiyon yapabilir ve bu sekilde açilip kapanir.
Moda olarak niteleyecegimiz plise sineklik adi verilen bir ürün gelistirilmistir. Bu ürün disa açilan kapilarda, fransiz balkonlarda ve uzun pencerelerde kullanilmaktadir. Plise sineklik, tek dokunus ile açilip kapanan bir sinekliktir. Sakarya Sineklik çesitlerine asagidaki resimlere tiklayarak daha detayli bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sakarya Sineklik Ürünleri

sakarya sineklik telefon 0555 623 48 76

sakarya sineklik watsup Watsup Yaz